organizacja imprez
urodziny dla dzieci
oferta edukacyjna
dla przedszkoli i szkół podstawowych

Hopsasa na FacebookuImprezy w Hopsasa

Wynajmujemy budynek i teren pod różnego rodzaju imprezy i szkolenia. Współpracujemy z firmami, które mają duże doświadczenie w organizacji i obsłudze imprez. Gwarantujemy udaną zabawę w pięknej okolicy.

Wynajem budynku

Oferujemy wynajem budynku z salą kominkową. W budynku można organizować uroczystości / szkolenia, w których bierze udział do trzydziestu pięciu osób.
Wewnątrz znajduje się kuchnia i toaleta. Kuchnia udostępniana jest z wyposażeniem (zastawa stołowa, kuchenka, czajniki elektryczne). Przed budynkiem znajduje się duży zadaszony taras z ławami i stolikami.
Wnętrze zdobią namalowane na ścianach motywy kołbielskich wycinanek. Autorką wzorów jest pani Małgorzata Belkiewicz.do góry strony

Atrakcyjny teren

Firma Hopsasa wynajmuje również rozległy, zielony teren, położony w atrakcyjnym miejscu nad rzeką Świder. Do dyspozycji klientów jest parking, altana z kamiennym grillem i piecem chlebowym. Dla dzieci urządzony został plac zabaw.

To wymarzone miejsce na zorganizowanie imprezy plenerowej. Dzięki licznym atrakcjom świetnie czują się tu dzieci, dla których zresztą mamy mnóstwo ciekawych propozycji. Jeśli chcesz zorganizować urodzinki dla swojej pociechy, koniecznie zajrzyj tutaj: imprezy dla dzieci - oferta.do góry strony

Organizacja imprez

Firma Hopsasa zajmuje się organizacją różnych imprez okolicznościowych. Organizujemy uroczystości rodzinne (chrzciny, komunie, imieniny, a nawet niewielkie wesela) i firmowe imprezy integracyjne. Jeżeli chcą Państwo zorganizować niezapomniane przyjęcie z projekcją filmu, wypożyczymy rzutnik. To świetny sposób, aby uatrakcyjnić rocznicę ślubu, imprezę urodzinową albo aby pochwalić się zdjęciami z podróży.
Na organizowane u nas imprezy możemy udostępnić zastawę stołową.
Klienci mogą również przyjść z własnym wyżywieniem i skorzystać z naszej kuchni, aby przygotować posiłki.

Prowadzącym szkolenia udostępniamy projektor multimedialny i komputer.


do góry stronystrona wykonana przez Hopsasa