organizacja imprez
urodziny dla dzieci
oferta edukacyjna
dla przedszkoli i szkół podstawowych

Hopsasa na FacebookuWarsztaty w Hopsasa

Wszystkie proponowane przez Hopsasa warsztaty i wieczorki mogą być prowadzone tylko dla dzieci lub tylko dla dorosłych. Mogą być również organizowane dla dzieci z opiekunami. W cenę zajęć wliczone są potrzebne materiały.

Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą i do skorzystania z niej: to możliwość twórczego, rodzinnego spędzenia czasu.

masa solna decoupage wieczorki artystyczneMasa solna

Tworzenie najróżniejszych przedmiotów z masy solnej ma bardzo długą historię. Figurki z ciasta lepili już starożytni. W nie tak odległej przeszłości ogromną popularność zdobyły lepione z masy ozdoby choinkowe, a prawdziwym przebojem okazały się pieczone anioły. Lepienie z masy solnej lubią nie tylko dzieci. Dobrze bawią się przy tym również dorośli.
Na warsztatach uczestnicy uczą się wyrabiania różnych rodzajów masy solnej i zgłębiają przydatną przy modelowaniu wiedzę. Po wysuszeniu powstałych w czasie zajęć dzieł przystępują do ich ozdabiania. Zapraszamy dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy!


więcej
do góry strony
Decoupage

Decoupage (z francuskiego: wycinanie; inaczej technika serwetkowa) to efektowna technika zdobienia przedmiotów, która zdobywa sobie coraz większą popularność. Polega ona na przyklejaniu cienkiego papieru z nadrukowanym wzorem na różne przedmioty z drewna, szkła, ceramiki, a nawet na tkaninę. Ozdobione w ten sposób rzeczy wyglądają jak ręcznie malowane.
Decoupage łączy się często z różnymi technikami malarskimi. Ta technika wspaniale nadaje się do przywracania świetności nieco zniszczonym bądź nadawania charakteru nudnym przedmiotom. Uczestnicy naszych warsztatów poznają tajniki tej bardzo efektownej sztuki.
Na zajęcia zapraszamy całe rodziny: to świetny sposób, by twórczo spędzić weekend! A może macie ochotę połączyć warsztaty z piknikiem? Chętnie zorganizujemy poczęstunek i dodatkowe atrakcje.

więcej
do góry strony
Wieczorki artystyczne

Wieczorki artystyczne to spotkania z rękodziełem, podczas których każdy z uczestników robi to, co lubi.
Proponujemy wspólne tworzenie najróżniejszych rzeczy z masy solnej, ozdabianie przedmiotów techniką decoupage i inne przyjemne zajęcia w bardzo miłej atmosferze. To wspaniała okazja, by spotkać się z nowymi ludźmi i nauczyć się czegoś inspirującego.

W cenę wliczone są wszelkie materiały potrzebne do wykonania prac. Każdy z uczestników może zabrać ze sobą wykonane na wieczorkach przedmioty.

więcej
do góry strony

strona wykonana przez Hopsasa